Świetny weekend akademii


W sobotę i niedzielę swoje mecze rozgrywały cztery drużyny z akademii Polonii Trzebnica. Nasze zespoły wygrały trzy spotkania i jedno zremisowały.

W sobotnie przedpołudnie juniorzy starsi mierzyli się na wyjeździe z KS Łozina i pokonali rywala 2:1 – gole strzelili Piotr Mielnik i Piotr Kowal.

Niedługo później młodziki z V Ligi Okręgowej grały we Wrocławiu z tamtejszą Polonią i wygrały 6:3. Wszystkie trafienia były autorstwa Adama Pierzchały.

W niedzielny poranek na Fair Play Arenie trampkarze podejmowali Lotnika Twardogóra i jak na lidera tabeli przystało nie pozostawili gościom złudzeń na korzystny rezultat. Ograli ich 13:0! Hattricka zanotował Dominik Ciepliński, a po dwie bramki zdobyli Maciej Staniewski, Maciej Krawiec i Filip Kapinos. Na listę strzelców wpisali się także Kamil Zawadzki, Mikołaj Kostecki, Karol Grodziński i Kacper Muszkiewicz.

Kilka godzin później młodziki z I Ligi Okręgowej zremisowały na wyjeździe z Parasolem Wrocław 2:2 po golach Jakuba Krzciuka i Jeremiasza Lewczaka.

 


 

14 października 2018, 16:00