Polonia ograła Odolanovię

W rozgrywanym w sobotę na Fair Play Arenie meczu towarzyskim piłkarze Polonii pokonali 4:2 Odolanovię Odolanów.

Pierwsi na prowadzenie wyszli goście, po akcji z kontrataku w 12. minucie. Dziesięć minut później był już remis – w polu karnym faulowany był Kacper Belica, a jedenastkę pewnym strzałem wyegzekwował Krystian Jajko. Na przerwę jednak schodziliśmy przy wyniku 1:2, bo w końcówce pierwszej połowy Odolanovia znowu przeprowadziła skuteczną kontrę.

Po zmianie stron inicjatywa należała już głównie do Polonii. Najpierw celnie z dystansu uderzył zawodnik testowany i pokonał bramkarza przyjezdnych. Niedługo potem było już 3:2 – fenomenalnym podaniem popisał się Krystian Jajko, a w roli głównej znowu gracz sprawdzany, który nie pomylił się w sytuacji sam na sam. W ostatnich minutach meczu ponownie otwierającym podaniem błysnął Jajko, kierując piłkę do Adama Miazgowskiego, a ten dostrzegł wychodzącego na dogodną pozycję Piotra Możdrzecha, który ustalił wynik spotkania precyzyjnym uderzeniem z pola karnego.

10 lutego 2018, 15:04