Polonia Cup za nami

To była naprawdę wspaniała piłkarska niedziela w hali przy ulicy Kościelnej, gdzie odbył się turniej Polonia Cup organizowany przez nasz klub wspólnie z Gminą Trzebnica i Game Sport Wrocław. Licznie zgromadzona publiczność była świadkami emocjonujących meczów, świetnych akcji i pięknych goli. Gościem specjalnym zawodów był trener, a w przeszłości wybitny piłkarz Ryszard Tarasiewicz.

Z samego rana do rywalizacji przystąpili zawodnicy z rocznika 2008, a swoje drużyny wystawiły FC Wrocław Academy (dwa zespoły), Bumerang Wrocław, Gool Wołów, AP Free Kids, Profi Academy, FA Wrocław. Nie mogło zabraknąć oczywiście przedstawicieli gospodarzy, czyli Polonii Trzebnica.

Najlepszy w tym roczniku okazał się Bumerang Wrocław.

Po południu natomiast w szranki stanęli młodzi piłkarze urodzeni w roku 2010 i młodsi. W tej kategorii Polonia wystawiła dwa zespoły, a ponadto do Trzebnicy przyjechały: Olympic Wrocław, Game Sport Wrocław, AP Free Kids, Ślęza Wrocław, Profi Academy i Gool Wołów.

Triumfatorem została drużyna Polonii Trzebnica, która odebrała nagrody między innymi od Ryszarda Tarasiewicza i tym miłym dla nas akcentem zakończył się cały dzień pełen piłkarskich wrażeń.

10 grudnia 2018, 20:56