Podział punktów na Żernikach

W sobotnim meczu szesnastej kolejki grupy wschodniej IV ligi Polonia zremisowała na wyjeździe z Piastem Żerniki 1:1.

Spotkanie od początku było wyrównane, ale w 15. minucie nasi obrońcy faulowali w polu karnym Macieja Kowalczyka, sędzia wskazał na wapno i sam poszkodowany skutecznie wyegzekwował jedenastkę. Polonia ruszyła do odrabiania strat i udało się jej to w samej końcówce pierwszej połowy, kiedy to Adrian Puchała wystartował w kierunku obrońcy i bramkarza Piasta, ci popełnili błąd, nasz pomocnik go wykorzystał, przejął piłkę i wpakował ją do siatki.

Po zmianie stron gole już nie padły choć obie strony miały swoje okazje, a gospodarze od 60. minuty grali w dziesiątkę, po tym jak jeden z ich zawodników obejrzał drugą żółtą kartkę.

Skład Polonii: Paszkowski – Kotyla, Kapusz, Jurga, Czarnecki –Możdrzech (81. R. Miazgowski), Wawrzykowski (70. Belica), Puchała, Ulatowski, A. Miazgowski (46. Czternastek) – Ramiączek.
Rezerwa: Iwaszków, Goździewski, Wojtasik, Falfura

24 listopada 2018, 16:59