Kolejny triumf żaków


Żaki Polonii Trzebnica z grupy niebieskiej pięknie spuentowały swój świetny rok, wygrywając w niedzielę kolejny turniej. Tym razem młodzi piłkarze okazali się najlepsi w Twardogórze.

W zawodach organizowanych przez Akademię Piłkarską Szczota oprócz naszego zespołu i drużyny gospodarzy wystąpiły także: Profi Academy, Ślęza Wrocław, Olympic Wrocław, UKS Milicz i Pogoń Syców.

Najlepszym strzelcem turnieju został zawodnik Polonii – Kornel Czternastek.


Wystąpiliśmy w składzie: Miłosz Balicki, Mikołaj Słodkowski, Szymon Stećko, Szymon Buta, Kornel Czternastek, Marcel Opala i Piotr Boćko.

***

Wcześniej w tym samym turnieju wzięły udział orliki Polonii w składzie: Yorgi Kostiv, Fabian Sewastianow, Maciej Kanak, Jakub Maruda, Hubert Karlikowski, Wojtek Błaszak, Konrad Kolanek, Alan Malesa

- Drużyna zostawiła na boisku sporo zdrowia, chłopcy podeszli do turnieju z ogromnym zaangażowaniem, jednak to nie przełożyło się na wynik, który oczywiście był sprawą drugorzędną, ponieważ zawody były organizowane w formie charytatywnej. Znamy swoje mocne strony, ale dużo pracy przed nami w nadchodzącym roku. Ten kończymy sportowym akcentem i z uśmiechami na twarzy - powiedział trener Maciej Waliszczak.

30 grudnia 2018, 17:17