Jakub Krzciuk zagrał w barwach Śląska


Wychowanek Polonii Trzebnica Jakub Krzciuk zagrał w barwach Śląska Wrocław w prestiżowym turnieju MicoCup, w którym udział wzięły drużyny najlepszych akademii piłkarskich w Polsce.

Kuba jest nadal zawodnikiem naszego klubu, ale jego rozwój jest monitorowany nie tylko przez trenerów kadry DZPN, do której został ostatnio powołany, ale także przez szkoleniowców Śląska Wrocław, interesujących się nim od dłuższego czasu.

W związku z dobrą współpracą akademii Polonii i Śląska, młody piłkarz dostał zgodę na grę w barwach wrocławskiego klubu w turnieju MicoCup, który odbywał się w miniony weekend w Brzegu Dolnym. Brały w nim udział najlepsze drużyny młodzieżowe w kraju, więc była to dla Jakuba świetna okazja do zmierzenia się z najbardziej utalentowanymi rówieśnikami. Wystąpiły tam między innymi: Legia Warszawa, Lech Poznań, Jagiellonia Białystok, Zagłębie Lubin, Górnik Zabrze, Pogoń Szczecin czy Lechia Gdańsk.

Młody Polonista świetnie zaprezentował się na tle silnych rywali, a Śląsk z nim w składzie zajął drugie miejsce w turnieju.


 

23 września 2018, 16:04