Trampkarz - Terminarz/Wyniki

Terminarz rozgrywek rundy jesiennej sezonu 2013/2014 dla Ligi okręgowej trampkarzy


 

Kolejka: 1 w dniach 07-09-2013

1

LOTNIK TWARDOGÓRA

- UKS LIDER BORÓW

2013-09-07

11:00

6-1

 

2

POLONIA TRZEBNICA

- FAT OŁAWA

2013-09-07

11:00

2-2

 

3

KOLEKTYW RADWANICE

- DWÓJKA JELCZ -LASKOWICE

2013-09-07

11:00

2-0

 

4

POGOŃ SYCÓW

- WKS "ŚLĄSK" II WROCŁAW

2013-09-07

11:00

2-10

 

5

FC WROCŁAW ACADEMY

- WKS "ŚLĄSK" I WROCŁAW

2013-09-07

11:00

0-1

 

6

PARASOL WROCŁAW

- MKS POLAR

2013-09-07

11:00

1-1

 

Kolejka: 2 w dniach 14-09-2013

7

UKS LIDER BORÓW

- MKS POLAR

2013-09-14

11:00

5-0

 

8

WKS "ŚLĄSK" I WROCŁAW

- PARASOL WROCŁAW

2013-09-14

11:00

7-0

 

9

WKS "ŚLĄSK" II WROCŁAW

- FC WROCŁAW ACADEMY

2013-09-14

11:00

7-0

 

10

DWÓJKA JELCZ -LASKOWICE

- POGOŃ SYCÓW

2013-09-14

11:00

2-7

 

11

FAT OŁAWA

- KOLEKTYW RADWANICE

2013-09-14

11:00

3-0

 

12

LOTNIK TWARDOGÓRA

- POLONIA TRZEBNICA

2013-09-14

11:00

6-4

 

Kolejka: 3 w dniach 18-09-2013

13

POLONIA TRZEBNICA

- UKS LIDER BORÓW

2013-09-18

15:00

3-4

 

14

KOLEKTYW RADWANICE

- LOTNIK TWARDOGÓRA

2013-09-18

15:00

5-1

 

15

POGOŃ SYCÓW

- FAT OŁAWA

2013-09-18

15:00

4-3

 

16

FC WROCŁAW ACADEMY

- DWÓJKA JELCZ -LASKOWICE

2013-09-18

15:00

1-2

 

17

PARASOL WROCŁAW

- WKS "ŚLĄSK" II WROCŁAW

2013-09-18

15:00

0-3

 

18

MKS POLAR

- WKS "ŚLĄSK" I WROCŁAW

2013-09-18

15:00

0-4

 

Kolejka: 4 w dniach 21-09-2013

19

UKS LIDER BORÓW

- WKS "ŚLĄSK" I WROCŁAW

2013-09-21

11:00

2-4

 

20

WKS "ŚLĄSK" II WROCŁAW

- MKS POLAR

2013-09-21

11:00

3-0

 

21

DWÓJKA JELCZ -LASKOWICE

- PARASOL WROCŁAW

2013-09-21

11:00

 

 

22

FAT OŁAWA

- FC WROCŁAW ACADEMY

2013-09-21

11:00

3-2

 

23

LOTNIK TWARDOGÓRA

- POGOŃ SYCÓW

2013-09-21

11:00

0-5

 

24

POLONIA TRZEBNICA

- KOLEKTYW RADWANICE

2013-09-21

11:00

4-4

 

Kolejka: 5 w dniach 28-09-2013

25

KOLEKTYW RADWANICE

- UKS LIDER BORÓW

2013-09-28

11:00

3-3

 

26

POGOŃ SYCÓW

- POLONIA TRZEBNICA

2013-09-28

11:00

3-1

 

27

FC WROCŁAW ACADEMY

- LOTNIK TWARDOGÓRA

2013-09-28

11:00

3-2

 

28

PARASOL WROCŁAW

- FAT OŁAWA

2013-09-28

11:00

3-1

 

29

MKS POLAR

- DWÓJKA JELCZ -LASKOWICE

2013-09-28

11:00

1-1

 

30

WKS "ŚLĄSK" I WROCŁAW

- WKS "ŚLĄSK" II WROCŁAW

2013-09-28

11:00

3-1

 

 

Kolejka: 6 w dniach 05-10-2013

31

UKS LIDER BORÓW

- WKS "ŚLĄSK" II WROCŁAW

2013-10-05

11:00

1-4

 

32

DWÓJKA JELCZ -LASKOWICE

- WKS "ŚLĄSK" I WROCŁAW

2013-10-05

11:00

0-8

 

33

FAT OŁAWA

- MKS POLAR

2013-10-05

11:00

0-1

 

34

LOTNIK TWARDOGÓRA

- PARASOL WROCŁAW

2013-10-05

11:00

2-0

 

35

POLONIA TRZEBNICA

- FC WROCŁAW ACADEMY

2013-10-05

11:00

4-2

 

36

KOLEKTYW RADWANICE

- POGOŃ SYCÓW

2013-10-05

11:00

5-2

 

Kolejka: 7 w dniach 12-10-2013

37

POGOŃ SYCÓW

- UKS LIDER BORÓW

2013-10-12

11:00

4-0

 

38

FC WROCŁAW ACADEMY

- KOLEKTYW RADWANICE

2013-10-12

11:00

0-4

 

39

PARASOL WROCŁAW

- POLONIA TRZEBNICA

2013-10-12

11:00

3-4

 

40

MKS POLAR

- LOTNIK TWARDOGÓRA

2013-10-12

11:00

3-2

 

41

WKS "ŚLĄSK" I WROCŁAW

- FAT OŁAWA

2013-10-12

11:00

 

 

42

WKS "ŚLĄSK" II WROCŁAW

- DWÓJKA JELCZ -LASKOWICE

2013-10-12

11:00

4-3

 

Kolejka: 8 w dniach 19-10-2013

43

UKS LIDER BORÓW

- DWÓJKA JELCZ -LASKOWICE

2013-10-19

11:00

 

 

44

FAT OŁAWA

- WKS "ŚLĄSK" II WROCŁAW

2013-10-19

11:00

 

 

45

LOTNIK TWARDOGÓRA

- WKS "ŚLĄSK" I WROCŁAW

2013-10-19

11:00

1-3

 

46

POLONIA TRZEBNICA

- MKS POLAR

2013-10-19

11:00

0-4

 

47

KOLEKTYW RADWANICE

- PARASOL WROCŁAW

2013-10-19

11:00

6-0

 

48

POGOŃ SYCÓW

- FC WROCŁAW ACADEMY

2013-10-19

11:00

2-1

 

Kolejka: 9 w dniach 26-10-2013

49

FC WROCŁAW ACADEMY

- UKS LIDER BORÓW

2013-10-26

11:00

4-2

 

50

PARASOL WROCŁAW

- POGOŃ SYCÓW

2013-10-26

11:00

 

 

51

MKS POLAR

- KOLEKTYW RADWANICE

2013-10-26

11:00

0-3

 

52

WKS "ŚLĄSK" I WROCŁAW

- POLONIA TRZEBNICA

2013-10-26

11:00

6-2

 

53

WKS "ŚLĄSK" II WROCŁAW

- LOTNIK TWARDOGÓRA

2013-10-26

11:00

3-2

 

54

DWÓJKA JELCZ -LASKOWICE

- FAT OŁAWA

2013-10-26

11:00

 

 

Kolejka: 10 w dniach 09-11-2013

55

UKS LIDER BORÓW

- FAT OŁAWA

2013-11-09

11:00

4-0

 

56

LOTNIK TWARDOGÓRA

- DWÓJKA JELCZ -LASKOWICE

2013-11-09

11:00

3-5

 

57

POLONIA TRZEBNICA

- WKS "ŚLĄSK" II WROCŁAW

2013-11-09

11:00

1-4

 

58

KOLEKTYW RADWANICE

- WKS "ŚLĄSK" I WROCŁAW

2013-11-09

11:00

 

 

59

POGOŃ SYCÓW

- MKS POLAR

2013-11-09

11:00

4-1

 

60

FC WROCŁAW ACADEMY

- PARASOL WROCŁAW

2013-11-09

11:00

5-1

 

Kolejka: 11 w dniach 16-11-2013

61

PARASOL WROCŁAW

- UKS LIDER BORÓW

2013-11-16

11:00

1-1

 

62

MKS POLAR

- FC WROCŁAW ACADEMY

2013-11-16

11:00

4-2

 

63

WKS "ŚLĄSK" I WROCŁAW

- POGOŃ SYCÓW

2013-11-16

11:00

 

 

64

WKS "ŚLĄSK" II WROCŁAW

- KOLEKTYW RADWANICE

2013-11-16

11:00

 

 

65

DWÓJKA JELCZ -LASKOWICE

- POLONIA TRZEBNICA

2013-11-16

11:00

3-2

 

66

FAT OŁAWA

- LOTNIK TWARDOGÓRA

2013-11-16

11:00

1-6