Junior Młodszy - Terminarz/wyniki

Kolejka: 20 w dniu 06-05-2015/09-05-2015

Bór Oborniki Śląskie         - Pogoń Oleśnica                 0:5

Kolektyw Radwanice         - Polonia Środa Ślaska

APN Oława                          - Skra Wojnowice

FC Academy Wrocław       - Parasol Wrocław

WKS Śląsk Wrocław          - Pogoń Syców

SKS Głuchów Górny          - Polonia Trzebnica

 

Kolejka: 19 w dniu 29-04-2015/02-05-2015

Pogoń Oleśnica                 - FC Academy Wrocław       4:2

Parasol Wrocław               - Strzelinianka Strzelin         1:3

Polonia Środa Ślaska      - WKS Śląsk Wrocław          3:1

Pogoń Syców                     - Bór Oborniki Śląskie          6:1

Skra Wojnowice                - SKS Głuchów Górny           1:6

Polonia Trzebnica            - Kolektyw Radwanice          1:7

 

Kolejka: 18 w dniu 25-04-2015

APN Oława                          - SKS Głuchów Górny         13:0

Strzelinianka Strzelin         - Pogoń Oleśnica                  0:4

FC Academy Wrocław       - Pogoń Syców                       2:2

WKS Śląsk Wrocław          - Polonia Trzebnica              2:0

Kolektyw Radwanice         - Skra Wojnowice                  3:4

Bór Oborniki Śląskie         - Polonia Środa Ślaska        2:3

 

Kolejka: 17 w dniu 18-04-2015

SKS Głuchów Górny           - Kolektyw Radwanice         3:1

Polonia Środa Ślaska        - FC Academy Wrocław       0:4

Skra Wojnowice                  - WKS Śląsk Wrocław          0:6

Pogoń Syców                       - Strzelinianka Strzelin         6:0

Polonia Trzebnica              - Bór Oborniki Śląskie          4:0

Parasol Wrocław                - APN Oława                           1:1

 

Kolejka: 16 w dniu 11-04-2015

Bór Oborniki Śląskie           - Skra Wojnowice                 3:1

Strzelinianka Strzelin           - Polonia Środa Ślaska      2:1

WKS Śląsk Wrocław            - SKS Głuchów Górny         5:0

APN Oława                            - Kolektyw Radwanice        7:0

Parasol Wrocław                 - Pogoń Oleśnica                 3:1

FC Academy Wrocław         - Polonia Trzebnica            0:0

 

Kolejka: 15 w dniu 28-03-2015

Kolektyw Radwanice          - WKS Śląsk Wrocław          1:9

Pogoń Syców                       - Parasol Wrocław                0:2

Polonia Trzebnica              - Strzelinianka Strzelin          3:1

SKS Głuchów Górny           - Bór Oborniki Śląskie          2:2

Skra Wojnowice                  - FC Academy Wrocław        0:3

Pogoń Oleśnica                  - APN Oława                           1:2

 

Kolejka: 14 w dniu 21-03-2015

Strzelinianka Strzelin          - Skra Wojnowice                  1:0

Bór Oborniki Śląskie          - Kolektyw Radwanice          0:2

FC Academy Wrocław        - SKS Głuchów Górny           0:1

APN Oława                           - WKS Śląsk Wrocław           2:0

Parasol Wrocław                 - Polonia Środa Ślaska        3:5

Pogoń Oleśnica                   - Pogoń Syców                       1:2

 

Kolejka: 13 w dniu 22-11-2014

Bór Oborniki Śląskie          - WKS Śląsk Wrocław            1:4

FC Academy Wrocław       - Kolektyw Radwanice            3:0

Strzelinianka Strzelin         - SKS Głuchów Górny             3:0

Parasol Wrocław                - Polonia Trzebnica                2:1

Pogoń Oleśnica                 - Polonia Środa Ślaska          5:1

Pogoń Syców                      - APN Oława                             0:0

 

Kolejka: 12 w dniu 15-11-2014

APN Oława                          - Bór Oborniki Śląskie           10:0

WKS Śląsk Wrocław         - FC Academy Wrocław           3:1

Kolektyw Radwanice         - Strzelinianka Strzelin            1:2

Skra Wojnowice                 - Parasol Wrocław                   0:6

Polonia Trzebnica             - Pogoń Oleśnica                     2:3

Polonia Środa Ślaska       - Pogoń Syców                         5:0

 

Kolejka: 11 w dniu 08-11-2014

Polonia Środa Ślaska       - APN Oława                             1:4

Pogoń Syców                      - Polonia Trzebnica                 0:1

Pogoń Oleśnica                 - Skra Wojnowice                     0:1

Parasol Wrocław               - SKS Głuchów Górny              6:1

Strzelinianka Strzelin        - WKS Śląsk Wrocław              1:5

FC Academy Wrocław      - Bór Oborniki Śląskie              1:1

 

Kolejka: 10 w dniu 25-10-2014

Bór Oborniki Śląskie        - Strzelinianka Strzelin               2:3

Kolektyw Radwanice       -  Parasol Wrocław                     4:4

SKS Głuchów Górny        - Pogoń Oleśnica                        0:10

Skra Wojnowice               - Pogoń Syców                             1:4 

Polonia Trzebnica           - Polonia Środa Ślaska              4:1

APN Oława                        - FC Academy Wrocław              1:4

 

Kolejka: 9 w dniu 18-10-2014

Polonia Środa Ślaska      - Skra Wojnowice                     5:1

Pogoń Syców                     - SKS Głuchów Górny              7:0

Pogoń Oleśnica                - Kolektyw Radwanice             4:2 

Parasol Wrocław              - WKS Śląsk Wrocław              1:4

Strzelinianka Strzelin       - FC Academy Wrocław            6:5

Polonia Trzebnica           - APN Oława                               4:1

   

Kolejka: 8 w dniu 11-10-2014

APN Oława                         - Strzelinianka Strzelin            9:0

Bór Oborniki Śląskie        - Parasol Wrocław                  1:5

WKS Śląsk Wrocław        - Pogoń Oleśnica                    2:2

Kolektyw Radwanice        - Pogoń Syców                        4:4

SKS Głuchów Górny         - Polonia Środa Ślaska         1:5  

Skra Wojnowice                - Polonia Trzebnica                0:5

 

Kolejka 7 w dniu 04-10-2014

Skra Wojnowice                - APN Oława                            1:4

Polonia Trzebnica            - SKS Głuchów Górny            5:0

Polonia Środa Ślaska      - Kolektyw Radwanice          1:0

Pogoń Syców                     - WKS Śląsk Wrocław           0:1

Pogoń Oleśnica                - Bór Oborniki Śląskie           3:1

Parasol Wrocław              - FC Academy Wrocław         1:2

 

Kolejka: 6 w dniu 27-09-2014

Strzelinianka Strzelin       - Parasol Wrocław                1:5

FC Academy Wrocław     - Pogoń Oleśnica                  0:0

Bór Oborniki Śląskie       - Pogoń Syców                       1:3

WKS Śląsk Wrocław       - Polonia Środa Ślaska        4:1

Kolektyw Radwanice      - Polonia Trzebnica               2:4

SKS Głuchów Górny       - Skra Wojnowice                   3:0

 

Kolejka: 5 w dniu 20-09-2014

SKS Głuchów Górny        - APN Oława                          1:9

Skra Wojnowice                - Kolektyw Radwanice        4:6

Polonia Trzebnica            - WKS Śląsk Wrocław         1:0

Polonia Środa Ślaska      - Bór Oborniki Śląskie         4:1

Pogoń Syców                     - FC Academy Wrocław     2:1

Pogoń Oleśnica                - Strzelinianka Strzelin        2:1

 

Kolejka: 4 w dniu 13-09-2014

Strzelinianka Strzelin       - Pogoń Syców                  4:3

FC Academy Wrocław     - Polonia Środa Ślaska   9:0

Bór Oborniki Śląskie       - Polonia Trzebnica         0:4

WKS Śląsk Wrocław       - Skra Wojnowice             5:1

Kolektyw Radwanice      - SKS Głuchów Górny      8:2

APN Oława                       - Parasol Wrocław          11:3

 

Kolejka: 3 w dniu 10-09-2014

Kolektyw Radwanice      - APN Oława                         1:6

SKS Głuchów Górny       - WKS Śląsk Wrocław         0:19

Skra Wojnowice              - Bór Oborniki Śląskie         1:0

Polonia Trzebnica          - FC Academy Wrocław       5:2

Polonia Środa Ślaska    - Strzelinianka Strzelin         0:3

Pogoń Oleśnica              - Parasol Wrocław                2:3

   

Kolejka: 2 w dniu 06-09-2014

WKS Śląsk Wrocław      - Kolektyw Radwanice        4:2

Bór Oborniki Śląskie     - SKS Głuchów Górny         3:1

FC Academy Wrocław  - Skra Wojnowice                 0:0

Strzelinianka Strzelin    - Polonia Trzebnica             0:4

Parasol Wrocław          - Pogoń Syców                      1:5

APN Oława                    - Pogoń Oleśnica                  4:0

 

Kolejka: 1 w dniu 30-08-2014

Kolektyw Radwanice     - Bór Oborniki Śląskie        3:0

SKS Głuchów Górny     - FC Academy Wrocław       0:6

Skra Wojnowice             - Strzelinianka Strzelin        4:0

WKS Śląsk Wrocław     - APN Oława                         2:4

Polonia Środa Ślaska  - Parasol Wrocław               2:4

Pogoń Syców                 - Pogoń Oleśnica                 0:1