Herb Gminy Trzebnica Herb GKS Polonia
GMINNY KLUB SPORTOWY POLONIA TRZEBNICA
PRZEZ POLONIĘ DO EKSTRAKLASY

Zmiana na stanowisku trenera drużyny seniorów

Z lekkim smutkiem, ale i z ogromną wdzięcznością, chcemy Was poinformować, że nasza współpraca z trenerem seniorów, Pawłem Troniną, dobiegła końca. Pragniemy serdecznie podziękować mu za całą pracę, którą włożył w nasz zespół, a także za wiele wspaniałych chwil, które wspólnie przeżyliśmy!

 

Paweł Tronina dołączył do nas latem ubiegłego roku i od tamtej pory nie tylko prowadził naszą drużynę do wielu zwycięstw, ale również zarażał wszystkich swoim entuzjazmem i humorem. Jego żarty podczas treningów oraz motywacyjne przemowy przed meczami na długo pozostaną w naszej pamięci. Kto nie pamięta jego słynnego "Jeśli nie wygramy, to przynajmniej dobrze się bawmy!"?

 

Każdy mecz pod jego wodzą był pełen emocji i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Dziękujemy za wszystkie niezapomniane chwile, które przeżywaliśmy razem na boisku i poza nim. Życzymy Pawłowi Troninie powodzenia w dalszej karierze trenerskiej oraz samych sukcesów zarówno zawodowych, jak i prywatnych. Wierzymy, że gdziekolwiek pójdzie, zawsze będzie miał w sercu naszą Polonię.

FB_IMG_1719496263109.jpeg

Zarząd GKS Polonia Trzebnica

 

#GKSPoloniaTrzebnica #Trener #Podziękowania #NowePrzygody #Dziękujemy

× Wyszukaj w serwisie