Herb Gminy Trzebnica Herb GKS Polonia
GMINNY KLUB SPORTOWY POLONIA TRZEBNICA
PRZEZ POLONIĘ DO EKSTRAKLASY

Turniej Euro-System Cup za nami

EURO-SYSTEM CUP już za nami. 


To był niesamowity dzień pełen emocji, które na długo zostaną w sercach naszych młodych piłkarzy. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i kibicowanie!
Od samego rana widać było EKSCYTACJĘ w oczach młodych zawodników. Turniej to dla nich ogromne wydarzenie, pełne nowych przygód i wrażeń. Każdy mecz to nowa szansa na pokazanie swoich umiejętności i przeżycie niezapomnianych chwil.
RADOŚĆ z gry była wszechobecna. Każda bramka, udana akcja czy świetna obrona wywoływały szerokie uśmiechy na twarzach naszych małych piłkarzy. Dla nich piłka nożna to przede wszystkim dobra zabawa!
Oczywiście, nie obyło się bez NERWOWOŚCI. Przed pierwszym gwizdkiem niektórzy czuli motylki w brzuchu. To zupełnie normalne – to przecież wielki dzień!
Reprezentowanie swojej drużyny na tak dużym turnieju to powód do DUMY. Nasi zawodnicy czuli się wyjątkowo, nosząc swoje klubowe barwy i dając z siebie wszystko na boisku.
Zdarzały się momenty sportowej ZŁOŚCI, gdy coś poszło nie po ich myśli – przegrany mecz, nieudana akcja, decyzja sędziego. Jednak każdy taki moment to cenna lekcja i motywacja do dalszej pracy.
Chęć wygranej i pokazania, co potrafią, była ogromna. Każdy zawodnik dawał z siebie 110%, a MOTYWACJA do walki o każdy centymetr boiska była widoczna na każdym kroku.
Turniej to także czas zacieśniania więzi. Wspólne przeżywanie emocji, wzajemne wsparcie i radość z sukcesów drużyny umacniały PRZYJAŹŃ.
Niektórzy musieli zmierzyć się z obawami – czy to przed kontuzjami, czy przed silnymi przeciwnikami. Ale każdy z nich pokazał ogromną ODWAGĘ, stawiając czoła swoim lękom.
Intensywne mecze i emocje sprawiały, że pod koniec dnia zmęczenie dawało się we znaki. Ale to ZMĘCZENIE było pełne satysfakcji i dumy z włożonego wysiłku.
Turniej przyniósł także wiele ZASKOCZEŃ – niespodziewane zwroty akcji, spektakularne bramki i wyjątkowe momenty, które na długo zostaną w pamięci.


Dziękujemy:

Marek Długozima - Burmistrz Gminy Trzebnica
Euro-System 
Trzebnica 
Młodzieżowe Centrum Sportu i Rekreacji Trzebnica Zdrój 
Telewizja Wzgórz Trzebnickich

 

FB_IMG_1716272288950.jpeg

FB_IMG_1716272292169.jpeg

 

× Wyszukaj w serwisie