Herb Gminy Trzebnica Herb GKS Polonia
GMINNY KLUB SPORTOWY POLONIA TRZEBNICA
PRZEZ POLONIĘ DO EKSTRAKLASY

Burza pokonana

LKS Burza Bystrzyca nie zdołała powstrzymać GKS Polonia Trzebnica, ulegając wynikiem 1:3 (0:1) w emocjonującym starciu. Pomimo słabszej pozycji w tabeli, gospodarze z Bystrzycy postawili twardy opór, zmuszając zawodników GKS do ciężkiej pracy nad zdobyciem kolejnych trzech punktów.

Po dwóch zwycięstwach z rzędu, Poloniści kontynuują swoją dobrą passę, zabierając trzy punkty z wyjazdu. Mecz Bystrzycy dał kolejne powody do radości obecnym na meczu fanom GKS, którzy już teraz z niecierpliwością oczekują kolejnego starcia.

Następny mecz już za tydzień, 18 maja o godzinie 16:00, gdy GKS Polonia Trzebnica podejmie na Fair Play Arenie zespół UKS Plon Gądkowice. Będzie to kolejna szansa dla Polonii, by kontynuować swoją zwycięską passę w lidze.

 

FB_IMG_1715596388620.jpeg

 

Zdaniem trenera:

W miniony weekend odbyło się wymagające spotkanie z drużyną z Bystrzycy, która aktywnie walczy o utrzymanie się w klasie okręgowej. Nasz zespół podszedł do tego starcia z pełnym skupieniem i zaangażowaniem. Przez cały mecz kontrolowaliśmy przebieg gry, dominując w posiadaniu piłki oraz prezentując konsekwentną grę pozycyjną. Dzięki starannie przygotowanym akcjom ofensywnym mieliśmy liczne okazje strzeleckie, z których skutecznie skorzystali Daniel Łuczak, Grzegorz Mazurek i Grzegorz Rajter, zdobywając trzy bramki. Chciałbym serdecznie podziękować kibicom, którzy licznie wsparli nas na Stadionie w Bystrzycy Oławskiej, tworząc wspaniałą atmosferę i przyczyniając się do naszego zwycięstwa.

FB_IMG_1715596401508.jpeg

 

× Wyszukaj w serwisie