Herb Gminy Trzebnica Herb GKS Polonia
GMINNY KLUB SPORTOWY POLONIA TRZEBNICA
PRZEZ POLONIĘ DO EKSTRAKLASY

Podsumowanie poprzedniego weekendu

Drużyna Trampkarzy w ostatnią niedzielę zanotowała swój debiutancki występ ligowy po awansie wywalczonym w ubiegłym sezonie, mierząc się z zespołem Parasola Wrocław. Ostateczny wynik nie był dla nas korzystny, straciliśmy 7 bramek, zdobywając jednego gola. Jednakże warto zauważyć, że gra była bardziej wyrównana, niż sugeruje wynik. Nasz zespół stwarzał wiele groźnych sytuacji, a bramkarz przeciwników stanął na drodze kilku stu procentowych szans na zdobycie gola. Niestety, nie mogliśmy liczyć na naszego bramkarza Konrada, który leczy kontuzję, więc w tej sytuacji musieliśmy się ratować zawodnikiem z pola, który zajął jego miejsce. Warto docenić odwagę Kajetana oraz jego obroniony rzut karny. BRAWO!!!

Mimo pierwszej porażki nie tracimy ducha!

Trener Adrian Bergier po meczu: jestem przekonany, że mierzyliśmy się z zespołem, który aspiruje do awansu. Pracujemy ciężko i jesteśmy gotowi na następne wyzwania. W kolejnym meczu będziemy walczyć o trzy punkty!

Głowa do góry! 

Skład : Kajetan Kopacz, Oleksandr Balchos, Jakub Maruda, Paweł Kudroń , Adam Górski, Mateusz Jajko, Michał Szlenk , Miłosz Balicki, Damian Świderski, Michał Białczyk, Fabian Sewastianow

Ponadto grali: Oliwier Kaczmarek, Danys Pechanyuk, Radosław Laicht, Szymon Buta, Kamil Rupociński.

Trener: Adrian Bergier.

tramp.jpeg

 

W minioną sobotę drużyn młodzika A rozegrała swój pierwszy mecz ligowy. Naszym przeciwnikiem była Akademia Piłkarska Football Wrocław. Drużyna przyjezdna konsekwentnie realizowała swoje założenia i na przerwę schodziła z dużą przewagą. Po przerwie nasi zawodnicy wyszli z dużą mobilizacją ale nie udało nam się strzelić żadnej bramki, mimo kilku dobrych okazji. Natomiast nasz rywal powiększył swoją przewagę.

Już od poniedziałku zaczynamy przygotowania do następnego meczu który odbędzie się 06.04 w Oleśnicy.

Marek Długozima

Euro-System

#TrenujwPolonii

 

m 1.jpeg

 

W niedzielne popołudnie nasza ekipa ORLIKA B zmierzyła się z Klubem Piłkarskim Bór Oborniki Śląskie. Cieszymy się z widocznego postępu w naszej grze, widocznego szczególnie przez 80 minut intensywnej rywalizacji w formacie 7v7. Radość po zdobytych bramkach malowała się na twarzach zawodników, co jest rezultatem ich ciężkiego treningu i zaangażowania. Kontynuujemy zbieranie cennych doświadczeń, które poszerzają naszą wiedzę i umiejętności.

Chciałbym wyrazić uznanie dla całej drużyny za jej determinację i walkę. Wasze wysiłki są godne uznania.

Dziękujemy również drużynie przeciwnej za zaproszenie oraz za sportową rywalizację. To dzięki takim spotkaniom możemy się rozwijać jako zespół.

#MarekDługozima

#Eurosystem

#PoloniaBiałoNiebiescy

 

orlik b.jpeg

 

Żaki Młodsze nie zwalniają tempa. Dziś braliśmy udział w mocno obsadzonym turnieju 24 drużyn pod balonem Ślęzy. Nasza reprezentacja rozegrała 12 meczów, w których zdobyliśmy mnóstwo bramek, stoczyliśmy mnóstwo pojedynków, a na twarzach naszych zawodników można było obejrzeć mnóstwo uśmiechów. Pierwszą fazę grupową zakończyliśmy na 5 miejscu i w dalszej części trafiliśmy do grupy brązowej, którą wygraliśmy.

Nagrodę najlepszego dryblera naszej drużyny otrzymał Tymon Malik 

Najwięcej bramek dla naszej drużyny zdobył Dawid Łamasz .

Ten turniej to kolejne cenne doświadczenie, które przyczyni się do dalszego rozwoju. Już nie możemy doczekać się kolejnych gier, już planujemy gry na kwiecień i możemy zdradzić tylko, że będzie się działo.

Marek Długozima

Euro-System

#TrzebnicaGminaWapierajacaSport

 

zak d.jpeg

 

W dniu dzisiejszym o godzinie 11:00 pierwszy mecz ligowy rozegrała nasza drużyna Młodzika B która rozpoczęła rewanżową rundę wiosenną.Przeciwnikiem była drużyna AP GOOL WOLOW z ktora na jesien przegralismy 5:1.

Dzisiaj postawiliśmy poprzeczkę bardzo wysoko było mnóstwo akcji , piękne bramki i piękna gra przeciwnika,do przerwy przegrywaliśmy 1:3. Po zmianie stron nasza drużyna obudziła się, dogoniliśmy przeciwnika a do ostatniego gwizdka wynik się ważył. Po dramatycznej końcówce przegrywamy 4:5.

Drugą połowę to my wygraliśmy 3:2. Finalnie przegraliśmy, ale progres uczyniliśmy wielki.

Sklad meczowy: Max.T Jan.O, Oliwier S, Daniel. Ch, Ewa.J Batosz Z Bartosz,Ch Leon. B, Wojciech. B, Adrianna.B, Dominik.Ch Konrad.F, oraz Miłosz.W.

Strzelcy bramek to Miłosz i Bartek.Z.

W obydwu zespołach widać było ogromną chęć walki. Radości z gry była wielka 

Dziękujemy drużynie AP GOOL WOLOW za zdrową rywalizację, do zobaczenia.

młodzik b.jpeg

 

Orlik A

Sparing z drużyną młodzika FC Wrocław Academy!

Wczoraj Nasi zawodnicy rozegrali bardzo wymagający sparing z drużyną z Wrocławia, występującą w II wojewódzkiej lidze młodzika.

Bardzo mocny przeciwnik udzielił nam cennej lekcji futbolu i pokazał Polonistom kierunek, w którym muszą podążać poprzez treningi i gry z mocnymi rywalami.

Mimo porażki, pochwały dla Naszych piłkarzy za podjęta walkę i nieustępliwość w trakcie gry.

Dziękujemy FC Wrocław za rywalizację 

Marek Długozima

#GramyDlaTrzebnicy

#Polonia1945

orlik a.jpeg

 

 

 

× Wyszukaj w serwisie