Herb Gminy Trzebnica Herb GKS Polonia
GMINNY KLUB SPORTOWY POLONIA TRZEBNICA
PRZEZ POLONIĘ DO EKSTRAKLASY

Zdaniem trenera

Trener Paweł Tronina:


"Odnieśliśmy istotne zwycięstwo w sobotnim spotkaniu. Pierwsza połowa przebiegała zgodnie z naszymi oczekiwaniami, co zaowocowało prowadzeniem 1:0 po udanym wykonaniu rzutu karnego przez Michała Tylki. W pierwszych minutach drugiej połowy zdołaliśmy udokumentować naszą przewagę i strzeliliśmy drugiego gola po skutecznym strzale głową przez Piotra Jasińskiego po rzucie rożnym.
Niestety, później straciliśmy kontrolę nad grą, pozwalając drużynie z Gaci na odrobienie strat i doprowadzenie do remisu. Jednakże, pokazaliśmy charakter i determinację, unikając utraty punktów, co potwierdza naszą determinację w realizacji zamierzonego celu. Decydującą bramkę zdobyliśmy w końcówce meczu, kiedy to w 5 minucie doliczonego czasu, Daniel Łuczak precyzyjnym strzałem z rzutu wolnego zapewnił nam zwycięstwo.
Ta wygrana ma szczególne znaczenie, biorąc pod uwagę fakt, że oba spotkania w rundzie jesiennej i wiosennej rozegraliśmy na boisku naszego rywala. Jest to dowód naszej siły i zdolności do skutecznego rywalizowania z każdym rywalem w każdych warunkach."

Marek Długozima
Euro-System
#GramyDlaTrzebnicy
#Polonia1945

 

tronina paweł.jpeg
 
× Wyszukaj w serwisie