Herb Gminy Trzebnica Herb GKS Polonia
GMINNY KLUB SPORTOWY POLONIA TRZEBNICA
PRZEZ POLONIĘ DO EKSTRAKLASY

Intensywne granie GKSu

Kolejny aktywny poranek na boisku spędziły najmłodsze skrzaty w naszej Akademii, gdzie mierzyły się z drużyną APN Talent.
90 minut intensywnego grania obfitowało w wiele zdobytych goli.
Dziękujemy za zdrową rywalizację i do zobaczenia ponownie na boisku .
 
 
skrzat b.jpeg
 
Orlik A 
 
Sparing z FC Wrocław Academy
W niedzielny poranek gościliśmy na Fair Play Arenie w Trzebnicy zawodników z FC Wrocław Academy.
W trakcie dwugodzinnej rywalizacji obie ekipy zapewniły nam dzisiaj dużą intensywność, zacięte pojedynki, momentami twardą, ale fair walkę oraz piękne bramki.
Dziękujemy FC Wrocław za rywalizację.
Słowa podziękowania również dla kibiców, zaopatrzonych w nowe klubowe szaliki, za doping.
 
 
orlik A.jpeg
 
Dziś skrzat A wybrał się na grę kontrolną do Wołowa by rywalizować z MKP Wołów.
System gry- funino czyli dużo dryblingów i bramek.
Dziękujemy za zaproszenie i widzimy się kolejny raz u nas na boisku.
 
 
skrzat a.jpeg
 
 
Sobotnie granie żaka A
Tym razem w sobotni poranek zmierzyliśmy się z AS Milicz.
Każdy z zawodników rozegrał ponad 90 minut na boisku.
Na duże brawa zasługuje bardzo liczna grupa rodziców,która dopingowała nasz zespół oraz zorganizowała poczęstunek dla wszystkich zawodników!
Przeciwnikom dziękujemy za gościnę,widzimy się za tydzień w Multisparingu z LPFA Leszno,do zobaczenia!
 
 
zak a.jpeg
 
W dniu dzisiejszym swój sparing rozegrał Żak B z drużyną Zenit Międzybórz.
Mecz obfitował w wiele zwrotów akcji, rywalizacji sportowej oraz radości ze strzelonych, jak i obronionych bramek. Gra toczyła się na dwóch boiskach jednocześnie dzięki czemu wszyscy zawodnicy sobotni poranek spędzili bardzo intensywnie.
 

 

zak b.jpeg

 
POLONIA KONTRA ŁOZINA
 
Juniorzy młodsi Polonii Trzebnica rozegrali przedsezonowy mecz szkoleniowy z zespołem seniorów KS Łozina. Nasz zespół wsparli gracze pierwszego zespołu Polonii: Dawid Zdzymiera, Marcin Nowak i Kacper Chalicki.
Dla naszego zespołu celem szkoleniowym była jednostka treningowa z naciskiem na kształtowanie siły i wytrzymałości oraz osłanianie piłki. Początek meczu był niezły w wykonaniu trzebnickiego zespołu, stąd wynik do przerwy 1:4 trzeba uznać za dobry. Ładną bramkę strzelił Bartosz Maj.
Po zmianach w naszej drużynie początkowo przewaga silnych fizycznie rywali zaczęła rosnąć, ale z czasem nasi młodzi gracze zaczęli prezentować się coraz lepiej. Stąd kilka dobrych akcji i strzałów na bramkę rywali.
Ostatnie 20 minut pokazało, że zespół szybko się uczy elementów wyszkolenia piłkarskiego, bazując na dotychczasowych umiejętnościach. Niezła gra Polonii cieszy tym bardziej, że nie mogło wystąpić 3 kluczowych zawodników z rocznika 2007, za to bardzo dobrze prezentowało się 2 trampkarzy oraz 4 graczy dopiero od kilku miesięcy intensywnie trenujących z Polonią.
 
Polonia Trzebnica U17 – KS Łozina seniorzy 1:11 (1:4)
 
Bramka: B.Maj.
Polonia: O.Jaskot - J.Dudko, I.Lychkovski (’46 M.Białczyk), D.Zdzymiera (’46 M.Szlenk), K.Cieśla (’65 W.Polus), M.Sumara, B.Maj, P.Czarnecki (’30 W.Hupa), D.Malchrzycki (’70 N.Cieliński, ’85 I.Lychkovski), K.Chalicki (’65 D.Vukchastyj), M.Nowak. Trener: Tomasz Wlezień
 
× Wyszukaj w serwisie