Herb Gminy Trzebnica Herb GKS Polonia
GMINNY KLUB SPORTOWY POLONIA TRZEBNICA
PRZEZ POLONIĘ DO EKSTRAKLASY

Sandecja Nowy Sącz w Trzebnicy

Nowy Sącz - Trzebnica!
 
Pragniemy poinformować, że SANDECJA Nowy Sącz, letnie przygotowania do nowego sezonu będzie "szlifować" w Trzebnicy (m.in. rozegra sparing 08 lipca, ze Śląskiem Wrocław a obóz rozpocznie 3 lipca). Jest to kolejna drużyna która "zawita" w Trzebnicy.
Wcześniej, kilka zespołów z ekstraklasy, 1, 2 ligi, a także reprezentacji Polski gościliśmy na trzebnickich obiektach.
Na obozach przygotowawczych, sparingach czy przed meczami ekstraklasy ze ŚLĄSKIEM Wrocław. Infrastruktura hotelowo-sportowa (hotel TRZEBNICA, boiska, hale, basen, profesjonalna siłownia) pozwalają sprostać bardzo wysokim wymaganiom tych zespół.
Cyklicznie, gościmy Reprezentację Polski Amatorów, która przygotowuje się do turnieju Regions Cup na Mistrzostwa Europy.
A także przedstawicielki Polski w kobiecej piłce nożnej, odbywały zgrupowania do eliminacjami Mistrzostw Świata czy Europy na gminnych obiektach.
Reprezentacja Polski w futsalu, kilkakrotnie gościła w Trzebnicy.
Dzięki staraniom zarządu klubu, oraz osobą zarządzającym tą infrastrukturą, udaje się "ściągnąć" te zespoły.
Daje to możliwość reklamy dla regionu, głownie Trzebnicy - jako Gminy Wspierającej Sport - klubu GKS POLONIA na arenie ogólnopolskiej.
Gdyż jako jedyny ośrodek na Dolnym Śląsku gościmy, tyle drużyny z różnego szczebla rozgrywek.
Daje to również możliwość obserwacji, nauki naszym młodym sportowcom z Akademii GKS POLONIA Trzebnica - uczmy się od najlepszych.
Zgodnie z hasłem:
PRZEZ POLONIĘ DO EKSTRAKLASY 
 
 
 
1.jpeg
× Wyszukaj w serwisie