Herb Gminy Trzebnica Herb GKS Polonia
GMINNY KLUB SPORTOWY POLONIA TRZEBNICA
PRZEZ POLONIĘ DO EKSTRAKLASY

Podsumowanie z ostatniego weekendu

Młodzik II w sobotę rozegrał ostatni mecz ligowy w tej rundzie. Drużyna udała się do Wołowa. Mecz obfitował w dużo ciekawych akcji,ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2.
 
MKP Wołów - GKS Polonia Trzebnica 2:2
 
Bramki dla Polonii:
 
Radosław Lajcht 
 
Sklad Polonii:
Konrad Litwin, Jan Matwiszyn, Igor Sobczak, Radosław Lajcht, Jakub Mszyca, Nikodem Bakalarczyk, Michał Wypchlak, Miłosz Wawrzyniak, Piotr Bocko.
 
m2.jpeg
 
 
Remis młodzików I
W przedostatniej kolejce ligi młodzików zespołu prowadzonego przez trenera Pawła Kapinosa remisujemy na wyjeździe z Iskra Pasikurowice. Pierwsza polowa dobrze ułożyła się dla Polonii gdzie schodzimy do szatni z jednobramkowym prowadzeniem. W drugiej połowie goście doprowadzili do wyrównania po wykorzystaniu rzutu karnego i ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów.
 
Iskra Pasikurowice - GKS Polonia Trzebnica 1:1(0:1)
 
Bramka dla Polonii:
Miłosz Hućko
 
Skład Polonii:
Łojakowski Łukasz, Kopacz Kajetan, Kudroń Paweł, Puzio Nikodem, Balicki Miłosz, Wróbel Antoni, Zgierski Filip, Górski Adam, Hućko Miłosz, Gogacz Patryk, Gajowy Maciej Mroczkowski Leon, Proksza Tymon, Maziarz Wojciech
 
m1.jpeg
 
 
 
Orzeł Ząbkowice Śląskie - GKS Polonia Trzebnica 2:2 (2:0)
 
 
Bramki dla Polonii:
Grzegorz Rajter
Karol Osiecki
 
Bramki dla Orła:
Yevhenii Belych
Igor Wargin
 
W 14 kolejce IV ligi dolnośląskiej graliśmy na wyjeździe z Orłem Ząbkowice Śląskie który przed spotkaniem uplasował się wyżej w ligowej tabeli.Gospodarze po pierwszej połowie prowadzili 2:0 , taki wynik utrzymywał się aż do 80 minuty ale nasz zespół się nie załamał i w ciągu ostatnich 10 minut doprowadził do remisu po bramkach Rajtera i Osieckiego . Brawo za walkę do końca .
 
s.jpeg
 
 
 
 
 
 
× Wyszukaj w serwisie