Herb Gminy Trzebnica Herb GKS Polonia
GMINNY KLUB SPORTOWY POLONIA TRZEBNICA
PRZEZ POLONIĘ DO EKSTRAKLASY

Lechia lepsza

W 12 kolejce IV ligi dolnośląskiej podejmowaliśmy na wyjeździe w dniu dzisiejszym Lechię Dzierżoniów. Zespół ten w poprzednim sezonie wygrał rozgrywki IV ligi w naszej grupie lecz niestety nie awansował w barażach.Mecz odbył się w Pieszycach a boisko łagodnie pisząc odbiegało znacząco poziomem od reszty czwartoligowych boisk.
 
W pierwszej połowie ktora należała do wyrównanej Polonia dążyła do strzelenia bramki, bliski zdobycia jej był m.in. Przemysław Stasiak po jego strzale głową piłka odbiła się od słupka.Jednak po kilku akcjach z dwóch stron to gospodarze zdobywają gola na 1:0. Druga połowa to próba odrabiania strat lecz to Lechia zdobywa kolejne dwie bramki i inkasuje trzy punkty,pomimo tego też mieliśmy okazję, po raz kolejny od utraty gola Lechię uratował słupek po strzale Grzegorza Rajtera.Wygranej musimy szukać w kolejnym meczu z Bielawą u siebie w najbliższą sobotę.
 
Lechia Dzierżoniów - GKS Polonia Trzebnica 3:0
 
"Pierwsza połowa była wyrównana. Przy stanie 0:0 mieliśmy sytuację do strzelenia gola, niestety piłka zatrzymała się na słupku. Po tej sytuacji gospodarze wyszli na prowadzenie po naszym błędzie. W drugiej połowie dużo walki, bo na nic innego boisko nie pozwalało. Gospodarze dołożyli 2 gole i niestety wracamy do Trzebnicy bez punktów" - skomentował kapitan Polonii Przemysław Stasiak
 
 
Pozostałe wyniki tej kolejki:
Piast Żmigród 2-0 Moto Jelcz Oława 29 października, 14:00
Słowianin Wolibórz 3-1 Foto-Higiena Gać 29 października, 14:00
Skałki Stolec 1-1 Barycz Sułów 29 października, 14:00
Galakticos Solna 3-2 Sokół Marcinkowice 29 października, 14:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1-3 Górnik Wałbrzych 29 października, 14:00
Lechia Dzierżoniów 3-0 Polonia Trzebnica 29 października, 14:00
Bielawianka Bielawa 2-0 Piast Nowa Ruda 29 października, 14:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie 1-1 Polonia-Stal Świdnica 29 października, 14:00
 
dzierzoniów.jpeg
 
 
 
 
 
 
 
× Wyszukaj w serwisie