Herb Gminy Trzebnica Herb GKS Polonia
GMINNY KLUB SPORTOWY POLONIA TRZEBNICA
PRZEZ POLONIĘ DO EKSTRAKLASY

Podsumowanie piłkarskich rozgrywek

Trampkarze bez punktów

GKS Polonia Trzebnica 1:5 STS Sokół Smolec
 
Bramka dla Polonii:
 
Miłosz Hućko
 
Przegrywamy mecz po bardzo dobrej pierwszej połowie którą wygraliśmy 1:0. Do przerwy przeciwnik praktycznie nie zagroził naszej bramce. Zagraliśmy bardzo dobrze, konsekwentnie w obronie i stworzyliśmy kilka ładnych składnych akcji, szkoda że nie udawało się to w drugiej części spotkania. Druga połowa do zapomnienia.
 
tramp.jpeg
 
Walka młodzików z liderem
 
"Po bardzo ciężkim i wyrównanym meczu przegrywamy z obecnym liderem .W pierwszej połowie prowadziliśmy 1:0 ,druga połowa to ciągle ataki gości którzy strzelają dwie bramki. Jestem zadowolony z postawy moich zawodników i za walkę przez cały mecz" - podsumował spotkanie trener Polonii Paweł Kapinos.
 
GKS Polonia Trzebnica - AS Kiełczów 1:2
 
Bramka dla GKSu:
 
Miłosz Balicki
 
Skład Polonii:
Łukasz Łojakowski ,Kajetan Kopacz, Miłosz Balicki, Nikodem Puzio ,Filip Zgierski, Antoni Wróbel ,Adam Górski-Dubiel, Miłosz Hućko, Tymon Proksza ,Jakub Borys, Patryk Gogacz, Leon Mroczkowski
 
m1.jpeg
 
Juniorzy gromią
 
O murawo zielona, po której najdzielniejsi stąpają, na tobie to dziś dwie drużyny mecz rozegrają.
Dwie drużyny, wielkich wojowników, dziś w zaciętej walce swoje siły sprawdzają.
Tymi słowami, chcemy rozpocząć relacje z meczu juniorów młodszych GKS-U POLONIA Trzebnica z imienniczka z Bielan godz. 18:30.
Mecz ułożył się dla nas bardzo korzystnie,już w 5 min. "wychodzimy" na prowadzenie, po następnych 5 min zdobywamy kolejna bramkę,mimo padającego deszczu i zimna (stąd ten wstęp), obie drużyny prezentują się bardzo dobrze.
Po indywidualnej akcji jednego z zawodników Bielan,tracimy gola.Jednak po kilku minutach odpowiadamy kolejną bramką.
Bardzo dobra postawa całej drużyny,a szczególnie bramkarza, Oskara Jaskota, uchroniła nas przed utratą bramki.
Organizacja gry i indywidualne umiejętności naszych młodych piłkarzy,pozwalają nam zdobyć kolejne bramki, w 44 min strzelamy na 6-1!!!
Po przerwie,chociaż wynik tego nie wskazuje, gramy wyrównany pojedynek,ale to My strzelamy kolejne gole. Ale sam wynik może być mylący, gdyż gospodarze stwarzają sobie kilka tzw. "setek", mają kilka sytuacji "sam na sam" z bramkarzem,kilka strzałów z 5-6 metrów, które tylko nasz bramkarz wie jak obronił.
Ale też w ofensywie prezentujemy się wyśmienicie, strzelając kolejne bramki. I nadeszła 65 min po brutalnym faulu zawodnika Bielan (za który otrzymuje czerwoną kartkę),nasz bramkarz doznaje poważnej kontuzji, po której opuszcza boisko,po super występie. Wielkie gratulacje dla niego za postawę bo uratował zespół w kilku sytuacjach stworzonych przez gospodarzy. Trzymamy kciuki, żeby uraz nie był groźny, powodzenia Oskar,drużyna jest z Tobą .
Do końca meczu,"dorzucamy" kolejne bramki wygrywając mecz 9-1.
Drużynie i trenerowi gratulacje za postawę w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. "Całemu zespołowi, dziękuje za postawę w tych trudnych warunkach,a na szczególne wyróżnienie zasługują:Nowak -3 bramki;Makuła - 2 bramki; Malchrzycki.
Jak również Cieśla i Pierzchała, którzy zdobyli po 1 bramce. Ale pragnę jeszcze raz wyróżnić Oskara Jaskota, który do momentu kontuzji, popisał się kilkoma wspaniałymi interwencjami" - skomentował trener P. Sztyler.
Trener gospodarzy,również podkreślił,że w tych trudnych warunkach mecz był na bardzo wysokim poziomie,a sam wynik nie do końca oddaje przebieg spotkania.
" Przegrana 9-1, wydaje się pogromem,ale podobnie jak trener Poloni Trzebnica, podkreślił, że przy lepszej skuteczności naszej drużyna, mogła prowadzić i końcowy wynik mógł być różny. Oczywiście nic nie ujmuję przeciwnikom,gdyż trener Przemek Sztyler,zbudował ciekawy zespół,grający bardzo dobra piłkę i gratuluję mu tego. Podkreślając dobra postawę bramkarza oraz wyjątkowo wysoką skuteczność zawodników z Trzebnicy. Oczywiście bardzo mi przykro za faul, który spowodował poważna kontuzję bramkarza gości, wypada mi tylko przeprosić w swoim i zawodnika imieniu,ale taka jest piłka, ktoś kiedyś powiedział "słabych nie kopią" może chociaż to będzie pocieszeniem dla zawodnika POLONII Trzebnica - skomentował trener gospodarzy.
 
Polonia Bielany Wrocławskie - GKS Polonia Trzebnica 1:9
 
Skład Polonii Trzebnica:
Oskar Jaskot, Bartosz Maj, Dawid Malchrzycki,Patryk Czarnecki, Jan Buczek, Marcin Nowak, Krzysztof Cieśla, Adam Pierzchała, Marcel Sumara, Dawid Zdzymiera,Oliwier Makuła,
 
Rezerwowi: Antoni Kaczor , Szymon Jeziorski,Maksymilian Tereniuk,Bartosz Deka, Oliwier Czarnik, Jakub Kozieł, Bartosz Grzegorczyk
 
Trener: Przemysław Sztyler
 

junio.jpeg

 
 
× Wyszukaj w serwisie