Herb Gminy Trzebnica Herb GKS Polonia
GMINNY KLUB SPORTOWY POLONIA TRZEBNICA
PRZEZ POLONIĘ DO EKSTRAKLASY

Zwycięskie derby

Tak przekonującego zwycięstwa GKS Polonii Trzebnica i jednostronnego widowiska nie spodziewali się licznie zgormadzeni kibice w hali sportowej SPR BÓR-JONEXT II Oborniki Śląskie. Piłkarze ręczni Polonii, od początku meczu grali twardo i zdecydowanie w obronie. Do tego dobra postawa w bramce Patryka Reder dała efekt w postaci kilkubramkowego prowadzenia. Dobra gra, również w ataku pozycyjnym, pozwoliła na zakończenie pierwszej polowy trzy bramkowym prowadzeniem Polonii 13:16.

Po przerwie zespół gospodarzy zdobył tylko 9 bramek, a zawodnicy GKS grali koncertowo w obronie oraz ataku. Świetną zmianę w bramce dał Paweł Grzesiak, który bronił rzuty z najbliższej odległości. Ostatecznie piłkarze ręczni GKS zwyciężyli 22:33. Po zakończeniu meczu kibice z Obornik Śląskich docenili dobrą grę Polonii Trzebnica i nagrodzili zawodników brawami.

Najwięcej bramek dla Polonii zdobyli: Eryk Sawicki-8, Krzysztof Przystarz-6, Wojciech Modliborski-5, po 3 bramki rzucili Marcin semczyszyn, Wojtania Filip, Nowak Paweł.

Następne spotkanie odbędzie się w Trzebnicy w dniu 29 stycznia 2022 r, a przeciwnikiem GKS, będzie SPR  II Chrobry Głogów.

Zapraszamy kibiców na mecz.

 

 

20211219_132931.jpeg

 

 

 

 

 

× Wyszukaj w serwisie