Herb Gminy Trzebnica Herb GKS Polonia
GMINNY KLUB SPORTOWY POLONIA TRZEBNICA
PRZEZ POLONIĘ DO EKSTRAKLASY

Kolejny wyrównany mecz, ale bez punktów

Piłkarze ręczni GKS Polonii Trzebnica rozegrali kolejny mecz ligowy. Przeciwnikiem był II zespół SPR Kąty Wrocławskie. Od początku spotkania zarysowała się niewielka przewaga trzebniczan. W 7 minucie meczu prowadzili 5:3 ,a w 22 minucie przewaga wzrosła do 3 bramek, przy wyniku 14:11.  W tej części meczu skutecznymi rzutami z 9 metrów popisywał się Wojciech Modliborski  i Dariusz Bednarski. Do przerwy Polonia wygrywała 16:15. Niestety po zmianie stron, piłkarze Polonii rozpoczęli bardzo słabo i w 38 minucie meczu stracili prowadzenie, a wynik był 20:21. W 38 minucie zawodnik z Kątów otrzymał dyskwalifikację meczu za atak na twarz zawodnika Polonii. Pomimo gry w przewadze trzebniczanie nie zdołali odrobić strat i po zakończeniu kary w dalszym ciągu przegrywali 21:22

Piłkarze z Kątów Wrocławskich grali skutecznie i powiększali swoją przewagę . Ostatecznie mecz zakończył się wygraną gości 30:34.

Najskuteczniejszymi zawodnikami POLONII byli: Wojciech Modliborski 8 bramek, Eryk Sawicki 5 bramek( z tego 4 z rzutów karnych przy stu procentowej skuteczności) i Krzysztof Przystarz 4 bramki.

Z kronikarskiego obowiązku należy wspomnieć, że Polonia Trzebnica rozegrała 23 października 2021 r wyjazdowy mecz z SPR Oleśnica. Po niezwykle wyrównanym meczu Polonia przegrała jedną bramką 26:25. Najskuteczniejszym zawodnikiem tamtego meczu byli: Krzysztof Przystarz 7 bramek, Paweł Nowak 5 bramek i Wojciech Modliborski 4 bramki.

Kolejny mecz Polonia zagra na wyjeździe a przeciwnikiem będzie MKS Żagiew II Dzierżoniów.

Natomiast na Hali Dolnośląskich Olimpijczyków GKS zagra 04 grudnia 2021 o godz. 17.00 a przeciwnikiem będzie UKS Bachus Zielona Góra.

 

 

 

 

× Wyszukaj w serwisie