Herb Gminy Trzebnica Herb GKS Polonia
GMINNY KLUB SPORTOWY POLONIA TRZEBNICA
PRZEZ POLONIĘ DO EKSTRAKLASY

Mecz inaguracyjny

Niestety inauguracja sezonu  zespołu GKS Polonia Trzebnica nie należała do udanych. W pierwszej połowie zawiodła przede wszystkim skuteczność. Zespół wypracował wiele dużo  stu procentowych okazji do strzelenia bramek, ale nie potrafił zamienić je na bramki.

Pierwszą połowę GKS Polonia Trzebnica przegrała 8:14. W drugiej połowie w dalszym ciągu przeważali goście, którzy wyprowadzali kontrataki, zamieniane na bramki. Mecz zakończył się wynikiem 16:30 dla Zagłębia II Lubin. Pomimo wysokiej porażki na pochwałę zasługują bramkarze którzy, bronili rzuty oddawane z najbliższej odległości rzuty. Osiągając skuteczność na poziomie 37 %.

Najwięcej bramek dla Polonii strzelili: Eryk Sawicki 5, Dariusz Bednarski 4, po dwie bramki rzucili Wojciech Modliborski i Jakub Rajfur, a po 1 bramce zdobyli Krzysztof Przystarz, Filip Wojtania, Rafał Marcinkowski. Dla Zagłębia najwięcej bramek strzelili: Ksawery Włostowski 6, Nikita Nikitsenka 5, po 3 bramki zdobyli Paweł Kałużny, Kacper Zyber, Hubert Barcik. Zawodnicy Polonii otrzymali łącznie 8 minut kary a zawodnicy Zagłębia 4 min. kary.

Dziękujemy kibicom za doping i zapraszamy na następny mecz, który odbędzie się w dniu 19 października 2021 r o godz. 18.30.  GKS Polonia Trzebnica będzie grała z Moto-Jelczem Oława.

 

20211009_175741.jpeg

20211009_175756.jpeg

× Wyszukaj w serwisie