Herb Gminy Trzebnica Herb GKS Polonia
GMINNY KLUB SPORTOWY POLONIA TRZEBNICA
PRZEZ POLONIĘ DO EKSTRAKLASY

Ogólnopolski Turniej Futsalu Bez Barier - Futsal Masters On Cup w Trzebnicy - RELACJA

Dziś w Trzebnicy rozpoczął się pierwszy, historyczny Ogólnopolski Turniej Futsalu Bez Barier - Futsal Masters On Cup.

W uroczystości otwarcia uczestniczyli samorządowcy w tym Burmistrz Gminy Trzebnica Marek Długozima, przedstawiciele organizacji pozarządowych i przede wszystkim zawodnicy i trenerzy drużyn startujących w turnieju.

Przypominamy, że turniej wpisuje się w obchody "Tygodnia bez barier", którego zasięg wykracza poza polskie stadiony.

 

 Ogólnopolski Turniej Futsalu Bez Barier - Futsal Masters On Cup, to zmagania 16 drużyn Niepełnosprawnych z całej Polski  które powalczą o medale na futsalowy parkiecie.

 

Przypomnijmy, że w GKS Polonia Trzebnica powstała sekcja futsalu która została już zgłoszona do rozgrywek ligowych i w listopadzie rozegra swój historyczny debiut na parkiecie.W dniu dzisiejszym zawodnicy GKS-u rozegrali pokazowy mecz z drużyną WKS Śląsk Wrocław . Lepszy w tym spotkaniu okazał się WKS ,drużyna która jest o wiele bardziej doświadczona ,dla naszych piłkarzy było to doskonałe przetarcie przed ligą oraz zapoznanie się z pięknym obiektem jakim jest Gminna Hala Widowiskowo – Sportowa im. Dolnośląskich Olimpijczyków w Trzebnicy.

 

Drużyny przekazały również koszulki meczowe z podpisami wszystkich zawodników aby wesprzeć fundację Klub Sportowy Bez Barier - Futsal Masters On.

IMG_2894.jpeg
 
IMG_2901.jpeg
 
IMG_2917.jpeg
 
IMG_2893.jpeg
 
Galeria zdjęć :
× Wyszukaj w serwisie