Herb Gminy Trzebnica Herb GKS Polonia
GMINNY KLUB SPORTOWY POLONIA TRZEBNICA
PRZEZ POLONIĘ DO EKSTRAKLASY

Wychowankowie zgłoszeni!

Mateusz Balicki, Filip Kapinos, Antoni Nowacki, Jakub Pieleszko, Kamil Zawadzki oraz Franek Podgórski to kolejni zgłoszeni wychowankowie do nadchodzących rozgrywek IV ligi!
Są to zawodnicy, którzy trenują od początku okresu przygotowawczego z pierwszym zespołem i teraz będą mieli okazję zadebiutować w drużynie seniorów w zbliżającym się sezonie.
Warto wspomnieć, że oprócz wyżej wymienionej grupy w kadrze są również inni wychowankowie. Mowa tu o Krystianie Jajko, Filipie Rojewskim, Jakubie Szyjce oraz Jakubie Pancerzu.
10 wychowanków w kadrze pierwszego zespołu to bardzo dobry wynik. Ta liczba pokazuje, jak ważne w naszym klubie jest szkolenie dzieci i młodzieży, które z roku na rok się poprawia i dzięki temu pozwala nam opierać zespół na zawodnikach od
najmłodszych lat utożsamiających się z Trzebnicą i „Biało-Niebieskimi” barwami.
"Taki przyjęliśmy kierunek, żeby za 2-3 lata minimum 70-80% zespołu stanowili nasi wychowankowie, którzy zawsze będą się utożsamiać ze SWOIM klubem. Jest to również jeden z najlepszych wyników od kilku lat pod względem ilości wychowanków w kadrze pierwszego zespołu." - powiedział koordynator Sławomir Kołodziej.
× Wyszukaj w serwisie