Herb Gminy Trzebnica Herb GKS Polonia
GMINNY KLUB SPORTOWY POLONIA TRZEBNICA
PRZEZ POLONIĘ DO EKSTRAKLASY

Aktualności

 • #kartkazhistorii z Polonią Trzebnica.

  7 kwietnia 1919 roku w wyniku transformacji Francuskiego Komitetu Interfederacyjnego CFI powstała Francuska Federacja Piłkarska – „Fédération Française de Football”.   W dniu dzisiejszym obchodzimy również Światowy Dzień Zdrowia, więc #zostanwdomu !
  więcej »
 • #kartkazhistorii z Polonią Trzebnica.

  W dniu dzisiejszym obchodzimy Światowy Dzień Sportu! W sierpniu 2013 roku Organizacja Narodów Zjednoczonych ustanowiła na zgromadzeniu ogólnym, że data 6 kwietnia będzie Światowym Dniem Sportu!
  więcej »
 • #kartkazhistorii z Polonią Trzebnica.

  Czy wiecie, że 5 kwietnia 1908 roku reprezentacja Niemiec, rozegrała swoje pierwsze spotkanie w historii? Mecz odbył się na Landhof Stadion Basel, a przeciwnikiem była reprezentacja Szwajcarii. Ostatecznie, nasi zachodni sąsiedzi ulegli 5:3.
  więcej »
 • #kartkazhistorii z Polonią Trzebnica.

  Z uwagi na zaistniałą sytuację, w tym brak rozgrywek i "ciszę sportową", od dnia dzisiejszego na naszej stronie, publikowane będą wydarzenia i ciekawostki historyczne związane ze sportem i nie tylko.
  więcej »
 • Pamiętamy.

  W dniu dzisiejszym, wspominamy 15 rocznicę śmierci, Wielkiego Kibica piłki nożnej - św. Jana Pawła II. „Ze wszystkich rzeczy nieważnych piłka nożna jest najważniejsza” ~ św. Jan Paweł II.
  więcej »
 • Treningi odwołane.

  Z uwagi na zagrożenie zarażenia koronawirusem, decyzją PZPN odwołujemy od dnia dzisiejszego wszystkie rozgrywki ligowe oraz treningi w naszej Akademii.
  więcej »
 • Inauguracja przełożona.

  Pierwsze spotkanie rundy wiosennej, które było zaplanowane na 14.03.20r. zostało przełożone na 28-29.20r. Spowodowane jest to rozprzestrzenianiem się koronawirusa.
  więcej »
 • Turniej o Puchar Burmistrza odwołany!

  Z uwagi na rozprzestrzeniający się koronawirus, Międzynarodowy Turniej o Puchar Burmistrza Trzebnicy, który miał się odbyć w dniach 21.03-22.03.20r zostaje odwołany. Zawody odbędą się w innym terminie o którym poinformujemy na naszym fanpage'u.
  więcej »
 • Zwycięstwo w pierwszej połowie .

  Ostatni test przed zbliżającymi się rozgrywkami wypadł bardzo pozytywnie ale... tylko w pierwszej połowie. Przez 45 minut pełna kontrola na boisku i bardzo wysoka skuteczność. Do siatki rywali kolejno trafiali Daniel Łuczak, Adrian Bergier, ponownie Daniel Łuczak oraz z rzutu karnego Przemysław Stasiak.
  więcej »
× Wyszukaj w serwisie