Herb Gminy Trzebnica Herb GKS Polonia
GMINNY KLUB SPORTOWY POLONIA TRZEBNICA
PRZEZ POLONIĘ DO EKSTRAKLASY

Aktualności

 • Porażka w Lesznie.

  W pierwszym meczu kontrolnym ulegamy naszej imienniczce z Leszna 2:1. Od początku spotkania widać było ogromną chęć do gry po obu stronach, jednak to nasza drużyna była bliżej zdobycia gola. Dwie sytuacje strzeleckie Filipa Rojewskiego oraz jedna Bartłomieja Skowrońskiego nie wpłynęły na wynik meczu.  
  więcej »
 • Pierwszy test.

  W dniu jutrzejszym drużyna seniorów rozegra pierwszy mecz kontrolny przed nowym sezonem!
  więcej »
 • Wychowankowie z szansą w pierwszym zespole.

  Kolejni wyróżniający się juniorzy naszego klubu dostają szanse w dorosłej piłce. W okresie przygotowawczym do sezonu IV ligi z drużyną seniorską będą trenowali następujący zawodnicy: Kamil Zawadzki ,Jakub Pieleszko, Antoni Nowacki, Jakub Szyjka, Franciszek Podgórski, Kacper Czekaj, Filip Kapinos.
  więcej »
 • Kolejny etap w rozwoju młodych zawodników naszej Akademi

  Szanowni rodzice/opiekunowie. W związku z podziałem kategorii wiekowych w drużynach młodzieżowych w naszej akademii. Zawodnicy przechodzą do poszczególnych grup zgodnie z rokiem urodzenia zawodnika, weryfikacji umiejętności, frekwencji na treningach. Drużyny grające w rozgrywkach ligowych ( Junior Młodszy, Trampkarz, Młodzik ) wznawiają treningi w sierpniu. Drużyny grające w systemie turniejowo - sparingowym ( Orlik, Żak, Skrzat ) rozpoczynają treningi od września. Informacja o przydzieleniu zawodnika do poszczególnej grupy, harmonogram treningów itp. zostaną rozesłane przez trenerów prowadzących poszczególną grupę. Informacja dla grupy wiekowej ( Junior Młodszy, Trampkarz, Młodzik ) zostanie podana w połowie lipca, natomiast dla grupy ( Orlik, Żak, Skrzat ) zostanie podana w połowie sierpnia.    
  więcej »
 • Grzegorz Rajter zawodnikiem GKS-u Polonia Trzebnica

  Nowy zawodnik Polonii to duże wzmocnienie formacji ataku oraz doświadczenie głównie na III ligowych boiskach, reprezentował barwy m.in. Pogoni Oleśnica, Motobi Bystrzyca Kąty Wrocławskie ( 7 goli), Ślęzy Wrocław ( 79 goli). Grzegorz był już graczem naszego klubu w rundzie wiosennej sezonu 2009/10 w III lidze. Ostatni klub w którym występował to MKS Orzeł Prusice. Witamy w Polonii !
  więcej »
 • Młodzicy z nowymi piłkami

  Dwie grupy młodzików zostały wyposażone w nowe komplety piłek marki Adidas. To kolejny etap doposażania w sprzęt wszystkich zespołów w Akademii GKS Polonia Trzebnica. W najbliższych tygodniach kolejne drużyny otrzymają nowe piłki które na pewno ucieszą każdego zawodnika
  więcej »
 • Michał Bartkowiak blisko Polonii !

  "Jestem po rozmowie z Michałem o jego przyjściu do naszego klubu. Ustaliliśmy i zostały zaakceptowane przez obie strony warunki jego gry, ostateczna decyzja należy jednak do Michała. Było by to bardzo dużym wzmocnieniem naszej drużyny " - powiedział Prezes GKS-u Polonia.   Przypomnijmy, Michał Bartkowiak jest jednym z najbardziej utalentowanych zawodników młodego pokolenia na Dolnym Śląsku. Ma występy m.in. w młodzieżowych drużynach Legii Warszawa, ,Ekstra klasowym Śląsku Wrocław ( 1 bramka) oraz Miedzi Legnica.   "Mam ustalone wszystkie warunki mojej gry w Polonii , jednak aby to nastąpiło muszę poukładać sobie sprawy rodzinno-zawodowe oraz w obecnym klubie i od tego zależy czy zdecyduję się na przejście do GKS-u Polonia Trzebnica" - powiedział Michał Bartkowiak.        
  więcej »
 • Konsultacja medyczna

  Kontynuując opiekę medyczną nad naszymi zawodnikami, planowana jest kolejna konsultacja u lekarza medycyny sportowej-ortopedy Jakuba Jonkisza ( na co dzień opiekującego się zawodnikami m.in Śląska Wrocław , Miedzi Legnica,). Konsultacja dotyczyć będzie zawodników mających problemy z aparatem ruchowym. Odbędzie się w budynku klubowym - Trzebnica, ul. Sportowa 1. O jej terminie ( data i godzina) będziemy informować.   Wizyta dla zawodników GKS Polonia Trzebnica jest BEZPŁATNA.   Zdrowie naszych młodych sportowców jest najważniejsze.        
  więcej »
 • Multi sparing żaków

  W sobotę nasz zespól zespół żaków trenera Macieja Waliszczaka rozegrał multi sparing z drużynami KP Bór Oborniki Śląskie oraz AP Free Kids. Przez ponad 3 godziny grania mogliśmy zobaczyć wiele ciekawych akcji bramkowych, bardzo dużo pojedynków 1x1 oraz dużą liczbę bramek.  Dziękujemy drużynie KP Bór Oborniki Śląskie za zaproszenie i sportową rywalizację.
  więcej »
 • Przygotowania rozpoczęte

  Do treningów po krótkiej przerwie powrócił nasz pierwszy zespół którym w dniu dzisiejszym rozpoczął okres przygotowawczy do nowego sezonu. Przypominamy że pierwszy ligowy mecz zagramy 1 sierpnia z Orłem Ząbkowice Śląskie. Plan sparingów: 04.07.2020 Polonia Leszno (wyjazd) 11.07.2020 Orła Wąsosz (dom) 15.07.2020 Błysk Kuzniczysko (wyjazd) 18.07.2020 Rawia Rawicz ( dom) 25.07.2020 Chrobry II Głogów (dom)
  więcej »
× Wyszukaj w serwisie