Herb Gminy Trzebnica Herb GKS Polonia
GMINNY KLUB SPORTOWY POLONIA TRZEBNICA
PRZEZ POLONIĘ DO EKSTRAKLASY

Aktualności

 • Bez punktów z Mirkowa

  W niedzielne popołudnie udaliśmy się do zespołu GKS Mirków z nadzieją na pierwsze 3 punkty w tym sezonie, lecz niestety będziemy musieli jeszcze na nie poczekać. Po czwartkowych derbach byliśmy pozytywnie nastawieni na to spotkanie.
  więcej »
 • Derby na remis 

  W ramach pierwszej kolejki IV ligi dolnośląskiej grupy wschodniej podejmowaliśmy zespół Orzeł Prusice. Spotkanie od samego początku stało na wysokim poziomie. Obie drużyny były bardzo ofensywnie nastawione i pomimo wielu sytuacji to drużyna gości wyszła na dwubramkowe prowadzenie.
  więcej »
 • Wtorkowy sparing Juniorów

  Podopieczni trenera Pawła Kapinosa rozegrali w dniu wczorajszym sparing z drużyną Orła Źlinice, która obecnie przebywa na obozie w Trzebnicy. 
  więcej »
 • Pierwszy test trampkarzy 

  W dniu dzisiejszym 10 sierpnia na obiekcie w Nowym Dworze rozegraliśmy sparing z drużyną Parasola Wrocław.  Mecz rozgrywany był w systemie 3x30 minut. Na boisku było widać chęć, zaangażowanie oraz wiele sytuacji podbramkowych. Staraliśmy się cały czas utrzymywać przy piłce i kreować grę bocznymi sektorami. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Adam Pierzchała. 
  więcej »
 • Turnieju o Puchar Prezesa KS Dunajec

  Nasze żaki w dniu dzisiejszym wyruszyły w daleką podróż do Nowego Sącza.
  więcej »
 • Zebranie reaktywujące

  W dniu 18.03.2019 odbyło się zebranie reaktywujące grupę juniorów starszych i młodszych Polonii Trzebnica.
  więcej »
 • Przez Polonię do Ekstraklasy

  W dniu dzisiejszym podpisaliśmy ważną i strategiczną dla nas umowę, na mocy której Gminny Klub Sportowy Polonia Trzebnica oraz klub ekstraklasy WKS Śląsk Wrocław będą ze sobą ściśle współpracowały w zakresie szkolenia dzieci i młodzieży w akademiach piłkarskich.
  więcej »
× Wyszukaj w serwisie