Herb Gminy Trzebnica Herb GKS Polonia
GMINNY KLUB SPORTOWY POLONIA TRZEBNICA
PRZEZ POLONIĘ DO EKSTRAKLASY

Aktualności

 • Pierwsza rocznica śmierci kierownika Władysława Troniny

  W dniu dzisiejszym mija pierwsza rocznica śmierci Naszego kierownika Władysława Troniny. Polonia była dla niego drugim domem a on był jej najlepszym gospodarzem. Niezwykle ciepły ,doskonale współpracujący z młodzieżą, cierpliwy. Nigdy nie odmawiał pomocy i zawsze był gotowy podzielić się swoim doświadczeniem. Tak go zapamiętamy.
  więcej »
 • Porażka trampkarzy.

  W sobotę gościliśmy drużynę FC Wrocław Academy. Bardzo słaby początek naszego zespołu i goście strzelają szybko 4 gole. Po męskiej rozmowie w szatni nasz zespół zaczął odrabiać straty.
  więcej »
 • Parasol za mocny.

  W weekend zespół juniorów młodszych rywalizował z rówieśnikami z Parasola Wrocław.
  więcej »
 • 3 punkty zostają w Trzebnicy!

  Biało-niebiescy po bramce Tomasza Serwety pokonują przed własną publicznością 1:0 beniaminka rozgrywek Orła Lubawkę. Pomimo dużej przewagi w posiadaniu piłki nie stworzyliśmy sytuacji, aby podwyższyć wynik spotkania. Ponadto kolejny znakomity występ zaliczył Karol Buchla w bramce. Cenne zwycięstwo podopiecznych Marka Nowickiego i trzecie miejsce w tabelii z dorobkiem 19 punktów na koncie.
  więcej »
 • Sprzęt sportowy.

  Partnerem Strefy Futbolu w dystrybucji odzieży sportowej GKS POLONII TRZEBNICA został sklep Fan Sport mieszczący się w Trzebnicy.
  więcej »
 • Miła niespodzianka.

  W dniu dzisiejszym grupa dziewcząt zorganizowała swojej trenerce Oliwii Józefczyk niespodziankę urodzinową! Bardzo miły gest ze strony zawodniczek, które o wszystko zadbały z własnej inicjatywy, co pokazuje świetną atmosferę w grupie żeńskiej naszej Akademii!  Oliwia, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Dużo sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!
  więcej »
 • Porażka biało-niebieskich w Oławie!

  Po rzucie karnym w 46 minucie spotkania drużyna Polonii Trzebnica przegrywa 0:1 w Oławie z miejscowym Moto-Jelczem. Wynik mógłbyć wyższy, lecz w bramce znakomicie kilkukrotnie interweniował niezawodny Karol Buchla. Pomimo paru sytuacji w ofensywie piłka nie chciała wpaść do bramki rywala i tym samym nasza drużyna odnotowała drugą porażkę w tym sezonie. Tego dnia trener Marek Nowicki nie mógł skorzystać z usług Adriana Bergiera, Przemysława Stasiak, Rafała Sikorskiego (kontuzja) oraz Oktawiusza Lamorskiego i Bartłomieja Skowrońskiego (absencja za kartki). Warto wspomnieć, że dziś swój debiut w drużynie seniorów zaliczył nasz kolejny wychowanek Franek Podgórski. Skład drużyny: Buchla-Serweta, Jajko, Ciurkot, Miara-Rats, Madej, Caliński, Matković, Froń-Rajter Z ławki weszli: Pancerz, Rojewski, Podgórski MOTO-JELCZ OŁAWA - POLONIA TRZEBNICA 1:0 (0:0)
  więcej »
× Wyszukaj w serwisie