Herb Gminy Trzebnica Herb GKS Polonia
GMINNY KLUB SPORTOWY POLONIA TRZEBNICA
PRZEZ POLONIĘ DO EKSTRAKLASY

Aktualności

 • Reprezentant Polski w POLONII TRZEBNICA!!!

  Tomasz Gajowy został nowym zawodnikiem Polonii,doświadczony obrońca reprezentował już w przeszłości nasz klub. Mogliśmy go oglądać również w barwach m.in. Śląska Wrocław, Warty Poznań,Miedzi Legnica czy młodzieżowej reprezentacji Polski gdzie wspólnie występował z takimi piłkarzami jak Arkadiusz Głowacki czy Maciej Żurawski.Młodzi gracze naszego zespołu na pewno będą mieli od kogo się uczyć.Tomek w defensywnej formacji wprowadzi zapewne dużo jakości i spokoju.   Witamy ponownie w Polonii!
  więcej »
 • Dawid Trelka zawodnikiem Polonii

  Dawid to ostatni transfer do naszego zespołu.Pomimo młodego wieku posiada on już doświadczenie na IV ligowych boiskach a w naszym klubie na pewno dostanie szanse na grę oraz dalszy rozwój.   Życzymy samych udanych występów i witamy w GKS-ie!    
  więcej »
 • CZWÓRA ponownie w POLONII

  Jakub Czternastek, dla znajomych CZWÓRA, wychowanek POLONII Trzebnica po rocznym wypożyczeniu wraca do klubu. Jest to kolejny transfer przed zbliżającym się sezonem. Transfer, który nas cieszy bo powrót wychowanka do macierzystego klubu jest zawsze czymś szczególnym.
  więcej »
 • Nowe twarze w GKS-IE POLONIA TRZEBNICA

  W dniu dzisiejszym zostały zawarte umowy z trzema nowymi zawodnikami: - Łukasz Kot, - Kamil Szczygieł, byli zawodnicy Polonii Stal Świdnica oraz Błażej Bojanowski z Orli Wąsosz. Mamy nadzieje, ze są ta poważne wzmocnienia, które pomogą nam odnosić zwycięstwa w zbliżającej się rundzie. Witamy w klubie!
  więcej »
 • Damian Szaciło trenerem w Akademii GKS-u

  Damian Szaciło trenerem w Akademii GKS-u.   Nowym trenerem w grupie skrzat został Damian Szaciło który na co dzień jest studentem Akademi Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.Swoje pierwsze kroki trenerskie stawiał w grupach młodzieżowych FC Wrocław Academy.   Witamy w Polonii !
  więcej »
 • Sparingi tramparzy i juniorów

  Dwa sparingi rozegrali nasi juniorzy,najpierw wygrali z AS Kiełczów 2:1 po golach Jakuba Pieleszko i Kamila Zawadzkiego a w drugim spotkaniu ulegli drużynie Parasola Wrocław. 1:3 po golu Mikołaja Kosteckiego. Oba te spotkania to dla naszego zespołu bardzo dobre przetarcie przed ligą
  więcej »
 • Przegrana w Głogowie

  W ostatnim meczu sparingowym nasz pierwszy zespół przegrywa z Chrobrym II Głogów który okazał się dzisiejszego dnia skuteczniejszy i ostatecznie głogowianie wygrywają 5:1. Chrobry II Głogów- GKS Polonia Trzebnica 5:1 Bramka dla Polonii: Cezary Madej
  więcej »
 • Powrót wychowanka

  Maciej Waliszczak został zawodnikiem GKS-u Polonii Trzebnica. Ostatnim jego klubem był KP Bór Oborniki Śląskie gdzie przebywał na wypożyczeniu. Witamy ponownie w klubie
  więcej »
 • W sobotę z Chrobrym

  W sobotę (27.02.2021) godzina 11:00 nasi seniorzy rozegrają sparing z Chrobrym II Głogów. Kolejna próba przed zbliżająca się rundą wiosenną pozwoli trenerowi na podjęcie decyzji odnośnie transferów .Wkrótce przedstawimy nowych zawodników którzy będą reprezentować klub w biało - niebieskich barwac
  więcej »
 • Filip Rojewski oraz Oskar Caliński po za kadrą Polonii.

  Dwaj nasi zawodnicy F.Rojewski i O.Caliński,ze względów zdrowotnych nie zostali zgłoszeni do rozgrywek rundy wiosennej.Przyczyna tego faktu u obu piłkarzy ,są przewlekłe kontuzje które uniemożliwiają im odpowiednie przygotowanie do sezonu.Będzie to czas na rehabilitację która pozwoli im na powrót do odpowiedniej formy i na piłkarskie boiska. Życzymy dużo zdrowia.
  więcej »
× Wyszukaj w serwisie