• Podsumowanie zmagań ligowych grup młodzieżowych i seniorów

Podsumowanie rozgrywek w grupach młodzieżowych  i seniorów z ostatniego weekendu
    więcej »
  • Pokonać lidera

Już w sobotę (11.09.2021) na Stadionie Fair Play Arena w Trzebnicy podejmiemy zespół Lechii Dzierżoniów który do tej pory nie zaznał porażki i lideruje w tabeli IV ligi. Początek spotkania o godzinie 17:00 .Zapraszamy !
    więcej »
  • Zapowiedź meczów na weekend 11-12.09.2021⚪

Grają seniorzy i grupy młodzieżowe. Zapraszamy na mecze!
    więcej »
  • Młodzik I z dobrą grą

AP Jedenastka Kąty Wrocławskie 0:4 Polonia Trzebnica    Bramki: Michał Szlenk, Franek Biernat, Michał Wypchlak, Kuba Maruda   Asysty: Michał Białczyk, Kuba Maruda, Michał Szlenk 2   Od początku meczu nasza drużyna starała się przejąć kontrolę na boisku. Pierwsze kilka minut to okres chaotycznej gry z jednej i drugiej strony ale z każda upływającą minutą nasz zespół zaczął przeważać i budować akcje w ataku pozycyjnym. Oddaliśmy sporo strzałów ale dobrze dysponowany tego dnia bramkarz z Kątów raz po raz ratował swój zespół przed utratą bramki aż w końcu do siatki trafił Michał Szlenk po podaniu Michała Białczyka. Gospodarze starali się wychodzić z kontrami i kilka razy udało nam się zażegnać niebezpieczeństwa. Kilka minut później do siatki trafił Franek Biernat i do przerwy utrzymywał się wynik 0:2. Druga połowa miała podobny przebieg jak pierwsza mimo wielu zmian w naszym zespole gra nie uległa zmianie. Chwilę po wejściu bramkę strzelił Michał Wypchlak po podaniu Michała Szlenka a pod koniec meczu Kuba Maruda dobił sparowaną piłkę przez bramkarza po strzale Michała Szlenka ustalając wynik końcowy na 0:4.   - Dzisiaj zagraliśmy trochę lepiej niż w 1 kolejce i na pewno skuteczniej ale jest jeszcze sporo elementów które musimy poprawić aby nasza gra wygladal jeszcze lepiej. Cieszy wygrana jak i coraz wieksza pewność siebie naszych zawodników - skomentował trener Polonii Damian Szaciło
    więcej »
  • Piłkarski rozkład weekendowych gier

Rozkład gier na weekend 04-05.09.2021
    więcej »
  • Maciej Bielak w sztabie szkoleniowym seniorów

Nowym członkiem sztabu szkoleniowego został Maciej Bielak który będzie asystentem trenera Ryszarda Pietraszewskiego. Jednym z głównych jego zadań będzie trening motoryczny oraz trening indywidualny zawodników powracających po kontuzji.   Maciej będzie pełnił również bardzo ważną funkcję fizjoterapeuty.   Witamy w Polonii !
    więcej »
  • Wychowankowie z debiutami i szansami

W pierwszym zespole Polonii w ostatnim czasie swoje debiuty w meczach IV ligi zaliczyli wychowankowie naszej akademii Mateusz Balicki i Filip Kapinos.Ich występy stały na dobrym i obiecującym poziomie.   Bramkarz Antoni Nowacki który również znajduje się w szerokiej kadrze seniorów a na co dzień może jeszcze występować w drużynie juniorów czeka na swój debiut . W meczu Pucharu Polski znalazł się w kadrze jako drugi bramkarz.   Franciszek Podgórski po powrocie z wypożyczenia z KP Bór Oborniki Śląskie przepracował cały okres przygotowawczy i również dołączył do kadry trenera Ryszarda Pietraszewskiego.Jest też w wieku juniora i nadal może występować w tej kategorii wiekowej naszego klubu. Jakub Szyjka - widoczny dalszy rozwój tego młodego bramkarza który z pewnością przy dalszej systematycznej pracy na treningach włączy się w ciekawą rywalizację wśród naszych bramkarzy o pozycję nr 1.   Oczywiście nie możemy zapomnieć w kadrze o Krystianie Jajko ,Macieju Waliszczaku i Jakubie Pancerzu.Ci wychowankowie debiuty mają już dawno za sobą oraz większe doświadczenie boiskowe ,w szczególności ten pierwszy.
    więcej »
  • Michał Tylki wzmacnia Polonię

Nasz nowy zawodnik urodził się w Trzebnicy ,jest również mieszkańcem gminy Trzebnica. Swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w grupach młodzieżowych Odry Wrocław czy Śląska Wrocław.W piłce seniorskiej przez ostatnie trzy sezony grał dla III ligowej Foto Higieny Gać.