Herb Gminy Trzebnica Herb GKS Polonia
GMINNY KLUB SPORTOWY POLONIA TRZEBNICA
PRZEZ POLONIĘ DO EKSTRAKLASY

OŚWIADCZENIE KLUBU.

Szanowni Państwo, w związku ze stopniowym zdejmowaniem obostrzeń obowiązujących przy uprawianiu sportu na otwartej przestrzeni i możliwości udostępnienia boisk oraz miejsc do uprawiania sportu, Zarząd Klubu GKS POLONIA Trzebnica pragnie poinformować, że przed wznowieniem zajęć, celem jest przygotowanie bezpiecznych warunków do przeprowadzenia treningów w Naszej Akademii.

Celem tych działań jest zachowanie wszelkich norm sanitarnych oraz zasad bezpieczeństwa dla dzieci uczestniczących w zajęciach sportowych w okresie pandemii.

Już wkrótce, spotkamy się na treningach, ale aby to uczynić musimy być pewni, że stworzymy bezpieczne warunki młodym sportowcom do uprawiania piłki nożnej, gdyż wynika to z naszej odpowiedzialności i jest obowiązkiem klubu.
Zbyt pochopne decyzje o wznowieniu treningów, mogą narazić młodych zawodników i ich bliskich na niebezpieczeństo związane z zakażeniem.

BEZPIECZEŃSTWO DZIECKA JEST NAJWAŻNIEJSZE.

O dalszych czynnościach związanych ze wznowieniem zajęć (daty, godziny) będziemy informować na bieżąco. Ze sportowym pozdrowieniem Zarząd GKS Polonia Trzebnica.

 

GKS.jpeg
× Wyszukaj w serwisie